Chemie

Pro nás jako specialistu na elektrolytické pokovování je naším cílem a úkolem vyvinout takové elektrolytické a chemické procesy, které povedou k vytvoření povlaků s velmi specifickými vlastnostmi, které při nepřetržitém používání procesů zůstanou reprodukovatelnými.
Součástí této techniky jsou vždy související procesy předúpravy a následné úpravy, jako např. čištění, pasivace nebo utěsnění.

S asi 750 různými výrobky jsme silní v oblasti ochrany proti korozi, ochrany proti opotřebení, dekorativních povlaků, elektrotechniky a výroby desek plošných spojů.
Naše služby jsou rozmanité.

Naším cílem je umožnit našim zákazníkům používat naše výrobky a zařízení k tomu, aby spolehlivě povrchově upravili požadované povrchy a dosáhli vysokou kvalitu.

Naše servisní služby v mnoha ohledech zajišťují, že toho můžeme dosáhnout: například analýzou vzorků lázně, které používáte, zkoumáním povrchů vašich výrobků, školením zaměstnanců a poskytováním dokumentů, které vyhovují vašim individuálním potřebám.
Jako zákazník společnosti Schlötter máte vždy k dispozici kompetentní kontaktní osobu. Ať už pro nové nasazení lázní nebo k řešení výrobních problémů – vždy se můžete spolehnout na radu a podporu našich vysoce kvalifikovaných a zkušených techniků a inženýrů.

Podpora na místě je poskytována primárně místním zástupcem, na kterého se můžete obrátit s případnými dotazy.

S konkrétními technickými otázkami se můžete také obrátit přímo na naše servisní pracovníky.
Na požádání analyzujeme vzorky Vašich provozních lázní. V našich servisních laboratořích kontrolují naši odborníci vaše vzorky analyticky a v případě potřeby i galvanotechnicky.

Pro analýzu používáme nejmodernější technologie a zařízení. Naše laboratoř je vybavena přístroji HPLC, HPTLC, UV / VIS fotometrem a cyklickou voltametrií pro stanovení organických sloučenin, stejně tak jako ICP pro stanovení cizích kovů.

Příslušné výsledky zkoušek a doporučené úpravy lázní Vám budou zaslány co nejdříve. Kromě toho jsou také uloženy v databázi našeho servisního oddělení.
Provozujeme poloprovozní galvanovnu s velikostí van od 200 do 500 litrů, kde:
• důkladně testujeme všechny nově vyvinuté postupy
• povrchově upravujeme vzorky pro zákazníky a zainteresované strany
• navrhujeme řešení pro galvanizaci problematických částí nebo speciální materiály
• vyvíjíme a zkoušíme jednotlivé kroky galvanotechnického procesu

PředúpravyOdmašťováníMěďNiklChromStříbroZlatoZinek a slitiny zinkuPasivace a chromátyCínSlitiny cínuDalší produktyKadmium, Bismut, IndiumDesky plošných spojůŽárový zinekChemický niklVývojové produktyKrycí laky